Připravili jsme pro Vás seznam často kladených otázek, který Vám usnadní proces nákupu vstupenek. Snažíme se udělat vše, co je v našich silách, abychom zajistili, že vstupenky skončí v rukou skutečných fanoušků.

Jaká je oficiální cena vstupenek na koncert?

Oficiální ceny vstupenek na tento koncert jsou pro jednotlivé kategorie v rozmezí 1.600 – 2.300 Kč.

Co je (neetické) druhotné přeprodávání vstupenek?

O (neetickém) druhotném přeprodávání vstupenek mluvíme v případě, kdy si návštěvník zakoupí vstupenku za její původní cenu a přeprodá jí třetí straně o cenu několikanásobně vyšší, a to bez umělcova či pořadatelova vědomí a schválení. Tímto konáním tak znemožní fanouškům zakoupení vstupenky za její původní hodnotu.

Vstupenky na jméno

Z důvodu zamezení přeprodávání vstupenek a zachování stejných práv pro všechny návštěvníky jsou vstupenky prodávány na konkrétní jméno kupujícího. Jméno kupujícího je tak vytištěno na všech zakoupených vstupenkách.

Při vstupu do areálu se min. příjmení uvedené na vstupence musí shodovat s předloženým průkazem totožnosti, druhá (případně třetí či čtvrtá) osoba bude do areálu vpuštěna pouze v bezprostředním doprovodu osoby, jejíž jméno je uvedeno na vstupence. Na požádání musí být předloženo potvrzení o provedení platby za vstupenky.

To znamená: Po zakoupení vstupenek bude na každé z nich uvedeno jméno kupujícího. Při vstupu do areálu musí být doprovod kupujícího, jehož jméno je na vstupenkách uvedeno (maximálně tři další lidé) bezprostředně s kupujícím.

Pořadatel akce si vyhrazuje právo na kontrolu průkazů totožnosti při vstupu do areálu. Prosíme, mějte připravený platný průkaz totožnosti a do areálu přicházejte se všemi (rodinnými příslušníky, přáteli), se kterými společně sdílíte vstupenky na konkrétní jméno.

Odkud si mám tedy zakoupit oficiální vstupenky?

Prosíme, k nákupu vstupenek používejte jen oficiální předprodeje:

www.edsheeran.eventim.cz

www.ticketportal.cz

www.goout.net

Kolik vstupenek si mohu zakoupit?

Můžete zakoupit až 4 vstupenky vázané na jedno konkrétní jméno.

Jak mohu platit?

Eventim: Kreditní kartou

TicketPortal: Kreditní kartou / Bankovním převodem

GoOut: Kreditní kartou / Bankovním převodem

Co když chceme jít na koncert jako větší skupina/rodina?

Jeden kupující může zakoupit maximálně 4 personifikované vstupenky. Vaši příbuzní/přátelé (pokud jich je více než 3) by museli provést nový nákup a zaplatit svou platební kartou.

Mohu zakoupit lístek jako dárek?

Ano, pokud ovšem už víte, kdo bude vstupenkou obdarován - je potřeba ji zakoupit rovnou na jeho/její jméno.

Jaké jsou požadavky na vstup?

Při vstupu do areálu se min. příjmení uvedené na vstupence musí shodovat s předloženým průkazem totožnosti, druhá (případně třetí či čtvrtá) osoba bude do areálu vpuštěna pouze v bezprostředním doprovodu osoby, jejíž jméno je uvedeno na vstupence. Na požádání musí být předloženo potvrzení o provedení platby za vstupenky.

Jaká jsou věková omezení?

Účastníci koncertu mladší 16 let musí být v doprovodu dospělé odpovědné osoby s platným průkazem totožnosti a zároveň platnou personifikovanou vstupenkou. Pořadatel akce si vyhrazuje právo na kontrolu osobních dokladů včetně věku mladistvých.

Mohu si s sebou vzít kameru?

Ne. Kamery ani jiné profesionální audio či video zaznamenávající zařízení nejsou povoleny.

Nemůžu se koncertu zúčastnit a potřebuji prodat svoji vstupenku. Jak to mám udělat?

Pořadatel může zvážit změnu osobních údajů na personifikované vstupence za manipulační poplatek. Pořadatel má však právo na odmítnutí změny jména. Pokud si přejete změnu jména provést, kontaktuje prosím prodejce, u kterého jste vstupenku zakoupili.

Co mám dělat, pokud nemohu najít svůj potvrzovací e-mail?

Obraťte se na prodejní společnost. Budete požádání o předložení osobních údajů a informací potvrzujících o zakoupení vstupenek.

Kdy nejdříve budeme vpuštěni do areálu?

Vzhledem k ověřování totožnosti návštěvníků koncertu nepřicházejte na koncert na poslední chvíli. Snažte se být na místě v čas otevírání areálu.

Koupil jsem vstupenky z neoficiálního přeprodejního webu a nebyl mi umožněn vstup na koncert. Co mohu udělat abych dostal své peníze zpět?

Poskytneme vám oficiální vyjádření o odmítnutí vstupu a vy se můžete pokusit žádat o refundaci z webu, na kterém jste vstupenky zakoupili. Vraťte se prosím na využitý web a odvolejte se na obchodní podmínky při zakoupení vstupenky.

Jak zakoupím vstupenku pro někoho, kdo vyžaduje bezbariérový vstup?

Prosíme, obraťte se na prodejní síť:

www.edsheeran.eventim.cz

www.ticketportal.cz

www.goout.net

Další tipy při nákupu vstupenek

Pokud kupujete více než jednu vstupenku, je jednodušší uvést na všechny vstupenky Vaše jméno – díky tomu budete na koncert moci vzít s sebou kohokoli bez pozdější změny jména na vstupence.

Ujistěte se, že všechna jména na vstupenkách uvádíte správně.

Pokud plánujete změnu příjmení (např. svatba), ujistěte se, že s sebou při vstupu na koncert máte i kopii předchozího průkazu totožnosti.